Панель виклику - основний елемент відеодомофонної системи. У неї вмонтована камера, яка формує і передає зображення відвідувача на монітор, і реле, що відкриває електрозамок. У більшості випадків, відеопанель працює поза приміщенням, постійно піддається впливу зовнішнього середовища, іноді тварин або людини. Тому до якості матеріалів, а також дефектів цих пристроїв пред'являються підвищені вимоги.

Відеопанелі ARNY

Відмінною рисою панелей виклику бренду ARNY є оптимальне поєднання надійності, відмінного зовнішнього вигляду, функціональності і невисокої ціни.

Всі моделі мають міцний металевий антивандальний корпус, який легко монтується, добре виглядає і надійно захищає внутрішні елементи. Невеликі розміри і врізний тип установки дають додаткове запобігання від зазіхань зловмисників. Ударостійке скло забезпечує збереження об'єктива камери. Міцні кнопки дзвінка витримують велику кількість натискань.

Переваги панелей виклику ARNY

Панелі оснащуються кольоровими відеокамерами з високою роздільною здатністю і широкими кутами огляду. Це дозволяє бачити досить велику зону перед входом і отримувати чітке і яскраве зображення.

Для того щоб панеллю було зручно користуватися в темряві, кнопка дзвінка в багатьох моделях підсвічується світлодіодами. Крім того, при зниженні освітленості автоматично вмикається інфрачервоне підсвічування і відеокамера панелі переходить на зйомку в чорно-білому режимі. Завдяки цьому відвідувача можна добре розглянути навіть вночі.

Щоб гість під час розмови добре чув господаря, незважаючи на навколишні шуми, панелі виклику забезпечені регуляторами гучності.

Відеопанелі ARNY мають чотирьохпровідний тип підключення. Це робить їх універсальними і сумісними з домофонами не тільки бренду ARNY, а й інших виробників, які підтримують подібний стандарт.

До переваг пристроїв можна також віднести низьке енергоспоживання, довговічність і можливість безперебійної роботи в широкому діапазоні температур.