Відеодомофон - сучасний пристрій, що дозволяє легко і ефективно контролювати доступ відвідувачів. Використання домофонів в квартирах, будинках і невеликих офісах може значно підвищити безпеку і комфорт. У той же час, стрімкий розвиток технологій сприяв підвищенню доступності відеодомофонів. Вони перестали бути розкішшю. Тепер установка подібного пристрою не вимагає великих фінансових вкладень або складних технічних робіт.

Відеодомофони ARNY: сучасні, надійні і функціональні пристрої

Під брендом ARNY випускаються відеодомофони, які максимально відповідають сучасним вимогам споживачів. Ми постійно моніторимо ринок домофонних систем, що дозволяє нам впроваджувати в своїх моделях найбільш затребувані функції і реалізовувати нові можливості.

Перш за все, домофони ARNY - це ультратонкі пристрої, виконані в стильному ергономічному дизайні. Будь-яка модель легко впишеться в інтер'єр житла або офісу, при цьому прикрасивши його собою.

Асортимент домофонів ARNY задовольнить найвибагливіших покупців. Ми пропонуємо серії з діагоналлю монітора 4, 7 і 10 дюймів. У них є як бюджетні варіанти з обов'язковим набором базових функцій, так і просунуті версії з додатковими можливостями.

Основні завдання, які вирішують всі відеодомофони ARNY:

  • односторонній відео зв'язок
  • двосторонній аудіо зв'язок
  • дистанційне керування замком.

Розширення екрану будь-якої моделі досить для швидкого розпізнавання відвідувачів, а регулятори дозволяють налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість під індивідуальні потреби. Управління здійснюється за допомогою кнопок або сенсорного екрану.

Додатковий функціонал може включати в себе: наявність вбудованої пам'яті для зберігання фотознімків, датчика руху, модуля для бездротового доступу до мережі, оснащення входами для підключення декількох панелей виклику, відеокамер і додаткових домофонів.

Як купити домофон ARNY?

Купити відеодомофон торгової марки ARNY дуже легко. Заходьте в каталог на нашому сайті і вибирайте модель з потрібними функціями. Телефонуйте на наш безкоштовний номер, якщо вам потрібна додаткова інформація або допомога у виборі. Замовлення можна зробити за телефоном або через інтернет-магазин. Доставка кур'єрськими службами можлива в усі регіони України.