ARNY — український бренд домашніх пристроїв безпеки

Головні складові нашого успіху - 12-річний досвід роботи в галузі технічних засобів безпеки, постійне самовдосконалення і & nbsp; продумане інвестування в новітні технології.

Крок за кроком ми продовжуємо підвищувати якість свого сервісу, як незмінного атрибуту високого рівня обслуговування та довіри як нових, так і перевірених партнерів.

Відстежуючи новинки, а також проводячи постійний аналіз і моніторинг асортименту і функціоналу відеодомофонів на ринку безпеки, можна з упевненістю сказати, що сучасний споживач стає все більш досвідченим і вимогливим, як в питаннях надійності, так і дизайну.

Лінійки одного виробника стало недостатньо, тому & nbsp; ми вирішили піти своїм шляхом, об'єднавши результати відбору, аналізу і випробувань під власним брендом ARNY.

Це дозволяє нам вести абсолютний контроль якості на всіх етапах, а також відбирати модельний ряд відповідно до знову заявлених запитів. Максимально оперативне реагування на найновіші віяння - абсолютна реальність для нас сьогодні! Ми пропонуємо більш нові, інтуїтивно зрозумілі користувачеві пристрої, що поєднують в собі необхідні додаткові функції.

Нове покоління ультра тонких кольорових домофонів ARNY - лінія стильних і вишуканих моделей; відповідає сучасним технічним вимогам і здатна задовольнити запити найвимогливіших споживачів. Це не тільки зручні в установці і експлуатації засоби захисту і попередження, а й складова дизайну інтер'єру вашого будинку.

Відеодомофон сьогодні - це більше не монотонний, нудний і громіздкий блок. Тепер це і найтонша, керована якісним сенсором панель в обраному вами кольорі, і ваші «вільні руки», і навіть цифова фоторамка, що стоїть у вас на робочому столі.

Доповнимо, що додатковою перевагою є зручна комплектація і привабливе співвідношення ціна-якість. Саме тому пристрої під брендом ARNY стали відмінним доповненням до класичного асортименту для поставок в великі торгові мережі.