Новинки в лінійці панелей виклику ARNY

ARNY AVP-NG320

У продажу з'явилися нові моделі відеопанелей ARNY. Пристрої відрізняються незвичайним дизайном: ARNY AVP-NG320 має круглий металевий корпус, а ARNY AVP-NG420  - велику кнопку виклику з яскравим підсвічуванням.

Обидві моделі розробленні в антивандальному виконанні, тип установки - врізний, оснащені ударостійким склом для захисту відеокамери. Це гарантує надійний захист панелей від спроб демонтажу або нанесення пошкоджень.

Відеопанелі AVP-NG320 і AVP-NG420 -  універсальні пристрої. Чотирьох провідний тип підключення робить їх сумісними з більшістю сучасних відеодомофонів не тільки бренду ARNY, а й інших відомих і не дуже виробників, що підтримують подібне з'єднання.

Ще одна особливість цих панелей -  відеокамера з широким кутом огляду і високою роздільною здатністю 1000 ТВЛ. Область видимості об'єктива моделі NG320 обмежена кутом в 95 ° по горизонталі і 60 ° по вертикалі, а модель NG420 забезпечує огляд території під кутом 125 °.

Для отримання чітких і добре помітних зображень навіть при поганій освітленості, панелі виклику оснащені інфрачервоним підсвічуванням. Вбудовані світлодіоди вмикаються автоматично, разом з переходом відеокамери в чорно-білий режим. Працювати з пристроями в темряві зручно і відвідувачам, так як кнопки дзвінка теж мають яскраве підсвічування.  

Для управління електрозамками обидві відеопанелі обладнані реле, а гучність звуку налаштовується за допомогою регулятора.