Поповнення в лінійці замків

Нові надходження в лінійці запірних пристроїв ARNY - електромеханічні замки Rim і Rim PB. Пристрої універсальні, підходять для внутрішнього і зовнішнього монтажу, можуть використовуватися в житлових і нежитлових приміщеннях. Встановлюються накладним способом на двері з металу, дерева та пластику різної товщини. Конструкція з поворотним ригелем і симетричною відповідною частиною дозволяє ставити замки на лівосторонні і правосторонні двері, що відкриваються як назовні, так і всередину.

Обидві моделі виготовлені з високоякісної сталі. Корпус ARNY Rim PB забарвлений чорною фарбою, в ARNY Rim - чистий полірований метал. Внутрішні деталі захищені оксидованим покриттям, тому можуть довго працювати в складних умовах.

Замки відкриваються механічним способом або за допомогою електричного імпульсу. Із зовнішнього боку їх можна відкрити ключами, а з внутрішнього- спеціальною кнопкою. Якщо пристрій підключити до системи управління доступом, з'явиться можливість дистанційного відмикання. Коли замок працює з домофоном, подача електросигналу напругою 12В виконується кнопкою на внутрішньому блоці. При роботі в складі СКД імпульс подається контролером.

Внутрішню механічну кнопку можна відключити, якщо не виключається можливість її натискання зовні. Для цього ключ повертається на 180 °  у внутрішньому циліндрі. Зворотний поворот повертає працездатність елемента.

ARNY AVP-NG320