Відеодомофон ARNY AVD-NG1091

Знятий з виробництва
Відеодомофон ARNY AVD-NG1091 Відеодомофон ARNY AVD-NG1091 Відеодомофон ARNY AVD-NG1091

Опис ARNY AVD-NG1091

Відеодомофон ARNY AVD-NG1091 - представник охоронного обладнання класу «Преміум». Стильний, ультра тонкий, сучасний і функціональний домофон стане надійним захисником будь-якого приміщення, забезпечивши користувачам максимальний комфорт під час експлуатації. Компактні розміри, вбудований блок живлення, відсутність трубки - всі ці критерії дозволяють розмістити пристрій навіть в умовах обмеженого простору. А стильний дизайн ненав'язливо натякає на клас устаткування, роблячи його гармонійним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Модель універсальна і чудово підходить для установки в приватному будинку, квартирі, офісі, адміністративному або іншому приміщенні.

Можливості підключення та експлуатації

До ARNY AVD-NG1091 можна під’єднати до двох викличних панелей і чотирьох додаткових камер спостереження. Додаткові камери використовуються для збільшення поля огляду. Перемикання зображення на екрані шляхом натискання однієї кнопки. Відеодетекція руху по одному каналу забезпечує запис з відеокамери або відеопанелі по виявленню будь-якого руху.

Але це ще не все. Новинка передбачає роботу в трьох різних режимах, яким відповідають вбудовані автоматичні настройки. Режим «Вдома» - стандартна робота з усіма доступними функціями. У режимі «Догляд» активується автовідповідач, а режим «Без звуку» передбачає роботу з відключеними звуковими оповіщеннями.

Спілкування з відвідувачем у відеодомофонах ARNY AVD-NG1091 організовано за принципом гучного зв'язку. Розмова ведеться через мікрофон і динамік, вбудовані в корпус устаткування. Це дуже зручно, оскільки користувач може працювати з пристроєм максимально комфортно.

При необхідності можна об'єднати кілька аналогічних моделей в єдину систему для роботи в режимі «Інтерком». Максимальна місткість такої системи - не більше 4 однакових відеодомофонів.

Особливості дизайну

Важливою перевагою ARNY AVD-NG1091 є дизайн. Оскільки при розробці вся увага була акцентована на охоронних можливостях і функції відеоспостереження, корпус панелі виконаний таким чином, щоб користуватися пристроєм було легко і зручно. Кольоровий сенсорний TFT екран з діагоналлю 10 дюймів і прекрасною передачею кольору забезпечує високу якість зображення. Стильний і зручний графічний інтерфейс як в планшетах і смартфонах нового покоління. Монітор чітко передає картинку з відеокамер, а за комфорт управління відповідає зручний маніпулятор з чутливим сенсором.

Домофон має стильний сучасний дизайн і зручний інтерфейс. Доступний в білому кольорі. На внутрішню пам'ять пристрою можна записати до 100 зображень. Є можливість розширення пам'яті шляхом використання карти пам'яті MicroSD.

ARNY AVD-NG1091 стане незамінним помічником в кожному будинку, оскільки це багатофункціональна техніка нового покоління. Якісний, стильний, зручний відеодомофон з відмінними для користувача характеристиками повністю виправдовує свою вартість.

Характеристики

Размер экрана, дюймы10
Система цветностиPAL, NTSC
Способ связибез трубки
Колір корпусубілий
Количество подключаемых панелей/камер2+4
Наличие встроенной памятиє
Поддержка карт памяти, Гбє
Cенсорный экранє
GUI (графический интерфейс пользователя)є
Подключение к телефонує
Напряжение питания, В100–240
[{"MIGX_id":"1",
"file_title_ru":"Скачать инструкцию для ARNY {$_modx->resource.pagetitle}",
"file_title_ua":"Завантажити інструкцію для ARNY {$_modx->resource.pagetitle}",
"file_path":"manuals\/ARNY-AVD-NG1091.pdf"}]