Кнопка виходу ARNY Exit Button 201

145 грн
Кнопка виходу ARNY Exit Button 201 Кнопка виходу ARNY Exit Button 201 Кнопка виходу ARNY Exit Button 201

Опис ARNY Exit Button 201

Кнопка виходу ARNY Exit Button 201 призначена для відкриття електромагнітних і електромеханічних замків і засувок, які працюють в домофонних системах. Місця установок таких пристроїв зазвичай поруч з вихідними дверима. Це справедливо для під'їзних дверей, дверей квартир і будинків. Якщо ми говоримо про встановлення кнопок виходу в офісах, то можливо (і зручно для співробітників офісу) провести монтаж Exit Button 201 не тільки у дверей, а і у робочого місця секретаря на ресепшені.

Кнопка виходу ARNY Exit Button 201 складається з корпусу, в якому розміщені електричні контакти і механічна натискна частина (сама кнопка). Корпус виконаний з нержавіючої сталі, на нього нанесені піктограми, які візуалізують відкриття дверей і вказують на кнопку.

Пристрій підключається за схемою нормально-розімкнутих контактів (NO/COM). Подача живлення на контакти замка (для його відкриття) відбувається після натискання механічної кнопки замикання контактів.

ARNY Exit Button 201 встановлюється врізним способом. Її розміри дозволяють розмістити її навіть на невеликих елементах вхідної групи.

ARNY Exit Button 201 серед механічних кнопок виходу з мінімальним набором функцій характеризується самої мінімальної ціною.